Direct naar inhoud
Fietsersbond Castricum

Zienswijze Geesterduin 2.0

Gepubliceerd op:

Maak Geesterduin 2.0 ook een succes voor fietsers!

Fietsersbond Castricum ondersteunt de herontwikkeling van Geesterduin, maar constateert dat het omgevingsplan Geesterduin 2.0 onvoldoende is uitgewerkt vanuit het perspectief van fietsveiligheid en fietsbereikbaarheid. Ondanks herhaalde inbreng in eerdere fases zijn structurele fietsknelpunten niet opgelost en worden in het huidige plan nieuwe knelpunten geïntroduceerd.

Lees onze zienswijze op de plannen met Geesterduin

Deel deze pagina

Het inrichtingsplan

Een lijst met artikelen

  • Praktisch Verkeersexamen 2026

    Ook dit jaar weer een groot succes Ruim 250 leerlingen fietsten ook dit jaar weer een rondje verkeersexamen. Ook dit…

    Gepubliceerd op:
  • Verkiezingsonderzoek Fietsersbond Castricum

    Het diagram geeft het politieke ‘verkeerslandschap’ weer: Vergelijking van de ambities van politieke partijen op twee punten: het streven naar een optimale fietsomgeving (verticale as) en het reguleren van het autoverkeer (horizontale as). Kortom, rechtsonder is de huidige situatie en linksboven is het meest vriendelijk voor de fietsers.

    Gepubliceerd op:
  • Achtergrond: ongevallen in Castricum

    Fietsersbond Castricum volgt al jaren nauwkeurig de ongevallencijfers. Met in gedachte het verontrustende enquêteresultaat van de gemeente over fietsveiligheid in Castricum/Bakkum. Dit keer de actuele top 10 van riskante wegvakken en leeftijdsopbouw, lokaties en geregistreerde trend van fietsslachtoffers in de afgelopen jaren.

    Gepubliceerd op: